PŘIJEĎTE A PORAĎTE SE… RÁDI VÁM PORADÍME ,

popřípadě si domluvte zaměření na místě. Přijedeme k Vám se vzorkovníky a Vy si vyberete doma s našimi odborníky, kteří Vám ochotně poradí s výběrem podlahy s ohledem na podklad i Vaše finanční možnosti. Vypracujeme Vám kompletní nabídku realizace.

Nabízíme NOVÉ KOLEKCE VINYLOVÝCH PODLAH​

Objevte desítky nádherných dekorů dřev a dlažeb v našich kolekcích VINYLOVÝCH PODLAH. Nabízíme vinylové podlahy lepené nebo s click systémem od belgických, německých, holadských nebo i českých výrobců.

 

Fantastická kolekce nizozemského výrobce HAMAT v naší nabídce. Úplná novinka na trhu s kolekcí krásných dřev a dlažeb za bezkonkurenční ceny. Kolekce vinylových dílců HAMAT má variantu s nášlapnou vrstvou 0,30 mm nebo 0,55 mm a je vhodná do všech bytových i komerčních prostor jako jsou obchody, penziony, hotely apod. Velmi snadno se udržuje a vydrží i hrubší zacházení nebo třeba i vašeho čtyřnohého mazlíčka*. Přijďte se přesvědčit sami, že krásná vinylová podlaha nemusí být nutně drahá na naši prodejnu

Vinylové podlahy si právem získávají stále větší oblibu. Jsou skvělou volbou do bytových, i komerčních prostorů. Jedinečnost vinylové podlahy je v její snadné instalaci, nenáročné údržbě, vizuální atraktivnosti, odolnosti a tichosti.

ESHOP – VINYLOVÉ PODLAHY